Prawo budowlane

Budowa nieruchomości jest bardzo skomplikowanym procesem. Na każdym jego etapie bardzo wiele rzeczy może nie pójść po myśli inwestora lub głównego wykonawcy. W rozwiązywaniu problemów pomaga prawo budowlane, które reguluje sprawy rozmaitych niedociągnięć, niedopatrzeń oraz innych nieprawidłowości, jakich dopuszczają się chociażby członkowie ekipy, pomagającej przy powstawaniu nieruchomości.

By nie zginąć pośród zawiłych przepisów, lepiej od razu udać się do prawdziwego adwokata. We Wrocławiu znajduje się wiele kancelarii, skupionych między innymi na prawie budowlanym, jednak sztuką jest odnaleźć tę właściwą.

Adwokat od prawa budowlanego – w czym może Ci pomóc?

Poszukując dobrego adwokata na terenie Wrocławia, któremu nieobce będą sprawy budowlane, trzeba zwracać uwagę nie tylko na kwalifikacje potencjalnych prawników, ale i ich sposób bycia. Jeśli osoba ta od razu wzbudzi zaufanie swoim postępowaniem, na pewno okaże się dobrym wyborem.

Do adwokata można się zwrócić w wielu przypadkach – przygotowania lub wystawienia opinii na temat kompleksowych umów o generalne wykonawstwo, chęci stworzenia umowy o roboty budowlane pod konkretne przedsięwzięcie czy też opracowywanie oraz opiniowanie kontaktów z dostawcami, podwykonawcami oraz innymi osobami, biorącymi czynny udział w procesie budowy.

Sprawy budowlane – Adwokat Opaliński

W mojej kancelarii rozpatrywane są sprawy z bardzo różnego zakresu tematycznego. Jako Państwa adwokat mogę rozjaśnić nieco zawiłości prawa budowlanego, tym samym sprawiając, że podjęte przeze mnie kroki staną się całkowicie zrozumiałe. Moim obszarem działania jest Wrocław, gdyż tam mieści się siedziba kancelarii, jednak służę też pomocą osobom z innych części kraju.KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI

ul. Grabiszyńska 11/1
53-501 Wrocław (mapa)

tel./fax (71) 75 91 681
tel. kom. 608 073 681

e-mail: kancelaria@opalinski.eu