Doradztwo prawne Wrocław

Usługi adwokackie

Adwokat Łukasz Opaliński jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbył aplikację adwokacką we wrocławskiej Izbie Adwokackiej. Prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu.

Współpracował z wiodącymi kancelariami prawniczymi wzbogacając swoje doświadczenie zawodowe uczestnictwem w organach organizacji pozarządowych. Pracował w międzynarodowych kancelariach „KLUGE Advokatfirma” w Oslo i Bergen (Norwegia) oraz „Studio Legale Scognamiglio” w Neapolu (Włochy), gdzie zdobył nowe umiejętności i doświadczenie, a także pogłębił wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego.

Jest laureatem konkursu organizowanego przez czasopismo „FORBES” w kategorii Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego w kategorii Adwokat, w województwie dolnośląskim.

Posiada certyfikat znajomości angielskiego języka prawniczego.

Aktywny narciarz biegowy i żeglarz.

Kancelaria prawna adwokata Łukasza Opalińskiego, podejmuje się spraw m.in. z zakresu prawa pracy, prawa karnego, rodzinnego i cywilnego, rolnego, eksmisji czy też zamówień publicznych. Jako adwokat z doświadczeniem, przed podjęciem każdej sprawy szczegółowo ją analizuje i ocenia.

 KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI

ul. Grabiszyńska 11/1
53-501 Wrocław (mapa)

tel./fax (71) 75 91 681
tel. kom. 608 073 681

e-mail: kancelaria@opalinski.eu