Doradztwo prawne Wrocław

Usługi adwokackie

Adwokat Łukasz Opaliński jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbył aplikację adwokacką we wrocławskiej Izbie Adwokackiej. Tak więc niejako naturalnie na miejsce prowadzenia swojej Kancelarii prawnej również wybrał Wrocław.

Kancelaria podejmuje się obsługi spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy, rolnego oraz zamówień publicznych, a to tylko wycinek z oferowanych usług. Każde powierzone zadanie traktuje z należytą starannością, rozpoczynając od szczegółowej analizy i oceny aktualnej sytuacji.

Adwokat Łukasz Opaliński w trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z wiodącymi kancelariami prawniczymi. Dodatkowo wzbogacał swoje doświadczenie prawnicze uczestnictwem w organizacjach pozarządowych. Pracował w międzynarodowych kancelariach „KLUGE Advokatfirma” w Oslo i Bergen (Norwegia) oraz „Studio Legale Scognamiglio” w Neapolu (Włochy), gdzie oprócz nowych umiejętności i doświadczenia pogłębił również wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego.

Łukasz Opaliński jest ponadto laureatem konkursu organizowanego przez czasopismo „FORBES” Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego w kategorii Adwokat, w województwie dolnośląskim.

Posiada także certyfikat znajomości angielskiego języka prawniczego.
W wolnym czasie aktywnie uprawia narciarstwo biegowe oraz jest zapalonym żeglarzem.

 KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI

ul. Grabiszyńska 11/1
53-501 Wrocław (mapa)

tel./fax (71) 75 91 681
tel. kom. 608 073 681

e-mail: kancelaria@opalinski.eu