Prawo obrotu nieruchomościami

Pomoc adwokata w sprawach związanych z prawem budowlanym i przy zakupie mieszkania

Kancelaria adwokata Łukasza Opalińskiego podejmuje się również spraw z zakresu szeroko pojętego prawa obrotu nieruchomościami. Jako adwokat z doświadczeniem może zagwarantować pełną poufność oraz wiedzę merytoryczną, niezbędną do prowadzenia spraw z zakresu prawa budowlanego. Szeroki wachlarz usług, pomagających rozwiązać problemy klientów indywidualnych i przedsiębiorców z zakresu nieruchomości i spraw budowlanych w każdym przypadku jest dopasowywany do Klienta i jego potrzeb.

nier3

Kancelaria adwokata Łukasza Opalińskiego nastawiona jest na specjalizację w tematyce inwestycji budowlanych i obsłudze transakcji na nieruchomościach, w tym również nieruchomościach rolnych (gruntach rolnych). Dzięki ukierunkowaniu wiedzy i bogatemu doświadczeniu adwokat Łukasz Opaliński może dostarczać dla swoich Klientów najlepsze rozwiązania prawne w zakresie prawa nieruchomości i obrotu nieruchomościami.

Adwokat Łukasz Opaliński specjalizuje się w ocenie prawnej umów przedwstępnych, deweloperskich, sprzedaży, weryfikacji stanu prawnego nieruchomości oraz regulacji kwestii prawnych nieruchomości, przygotowaniu umów zgodnych ze wszystkimi aspektami prawa, doradztwie i reprezentacji Klienta na sali sądowej. Obsługuje zarówno transakcje związane z obrotem nieruchomościami, spory sądowe i administracyjne związane z problemami na nieruchomości, jak również prowadzi postępowania o odszkodowanie za wywłaszczenia i uciążliwości imitowane na nieruchomości swoich Klientów.

W zakresie tej specjalizacji, oprócz wyżej wymienionych kwestii, adwokat Łukasz Opaliński prowadzi także szkolenia dla różnych grup zawodowych, w tym urzędników państwowych. Nader często uczestniczy też w audycjach radiowych, publikuje w specjalistycznej prasie i udziela się społecznie.KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI

ul. Grabiszyńska 11/1
53-501 Wrocław (mapa)

tel./fax (71) 75 91 681
tel. kom. 608 073 681

e-mail: kancelaria@opalinski.eu